معجون لاغری تخم شربتی و لیمو:
قاتل چربیهای شکم و پهلو
استفاده از تخم شربتی در محلول آب یکی از بهترین مواد برای کم کردن وزن است. دانه های ژلاتینی تخم شربتی بدون آنکه کالری داشته باشد تا مدتها فرد را سیر نگه میدارد.

طریقه مصرف:
يك قاشق تخم شربتي رو تو يك ليوان بزرگ آب گرم بريزيد و يك ساعت بهش زمان بديد سپس نصف لیموی تازه رو اب بگیرید با معجون مخلوط کنید و روزی دو وعده قبل از ناهار و شام میل کنید.
تخم شربتی دارای مقدار فراوانی پروتئین، آهن، پتاسیم و کلسیم است و درعین حال آنهایی که در جذب کلسیم مشکل دارند بدانند یک ماده معدنی به نام بورون در تخم شربتی باعث انتقال کلسیم به استخوانها میشودmajon laghari

استفاده منظم از دمنوش هاي لاغری موجب می شود کالری های اضافه در بدن کاهش پیدا کند و در نتیجه شما را به وزن ايده آلتان خواهند رساند.

از دیگر خواص این گیاهان لاغری می توان به موارد زير اشاره کرد:
موجب کاهش کلسترول مضر خون ميشود و حالت ضد باکتریايي دارد، سيستم گوارش را ضد عفوني كرده و پوست را شفاف ميسازد.
طبق طب سنتي، امروزه گیاهان دارويي يكي از عوامل قوي ضد سرطان به حساب مي ايند. اين محصولات داراي چاي سبز نيز مي باشند و چون چای سبز حاوی ماده ای به نام فلورین است، منجر به سفت شدن مینای دندان می شود.
شما با در اختيار داشتن اين دمنوش ها می توانید با هزینه مناسب به اندام دلخواه خود برسید.اين محصولات این امکان را به شما می دهند که در خواب نيز چربي سوزي داشته باشيد.
از مهمترین ویژگی مثبت این دمنوش هاي گیاهی که می توان به آن اشاره کرد كه هیچ گونه عارضه ای برای شما در بر نخواهند داشت

دمنوش‌ها

محصولات مرتبط

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای اجباری مشخص شده اند